Nezavisne novine

Url: https://www.nezavisne.com/

Impresum

NIGD "DNN"

Braće Pišteljića 1
Banja Luka
78000 
Bosna i Hercegovina

In memoriamŽeljko Kopanja
Direktor NIGD "DNN"

Portal

Milan Šekara
Urednik portala
E-mail: milanportalnn@gmail.com

Zoran Lukić
Webmaster
E-mail: zlukic@nezavisne.com

Štampano izdanje

Sandra Gojković-Arbutina
Glavni i odgovorni urednik
E-mail: Sandra.Gojkovic@nezavisne.com

Gordana Milinković
Zamjenik glavnog i odgovornog urednika i Urednik vijesti
E-mail: Gordana.Milinkovic@nezavisne.com

Minja Šuković
Zamjenik glavnog i odgovornog urednika
E-mail: Minja.Sukovic@nezavisne.com

Vesna Iliktarević
Unutrašnja politika
E-mail: VesnaIL@nezavisne.com

Tatjana Rogulja
Ekonomija
E-mail: Tatjana@nezavisne.com

Dragana Raduški
Svijet i region
E-mail: draganaR@nezavisne.com

Diana Tomaš
NN2 i Banja Luka
E-mail: dianam@nezavisne.com

Blaženka Cuca
Kultura i scena
E-mail: blazenkal@nezavisne.com

Bojana Petković
TV mreža
E-mail: bojanap@nezavisne.com

Goran Karać
Sport
E-mail: gkarac@nezavisne.com

Ivana Pastir
Tehnička priprema
E-mail: ivanap@nezavisne.com

Velibor Tripić
Fotografija
E-mail: VeliborT@nezavisne.com

Štampa NIGD "DNN"
za Štampariju Aleksandar Kopanja

Adresa Redakcije

NIGD "DNN", Banja Luka

Braće Pišteljića 1
Banja Luka
78000 
Bosna i Hercegovina

Tel: +387 51 331-800
Fax: +387 51 331-810
E-mail: desk@nezavisne.com
E-mail: portal@nezavisne.com

Žiro računi

Nova Banka a.d. Banjaluka:

555 007 00032075 62 (KM)

Addiko Bank a.d. Banja Luka:

552 000 00000952 20

NLB Razvojna banka ad Banjaluka:

562 099 00012783 72

Plaćanje iz inostranstva:

ACCOUNT NUMBER:

502012000-06450001634-450023

Swift code:

RZBABA2S

 

Analize

Ocjene
  • Pristrasno izvještavanje 1
  • Klikbejt 1
  • Manipulisanje činjenicama 2
  • Neprovjereno 1
  • Dezinformacija 1
  • Teorija zavjere 1
Raskrikavanje.rs Istinomjer.ba cdtmn.org