Politika.rs

Url: http://www.politika.rs/

Portal je povezan sa istoimenom Facebook stranicom koja broji preko 112.000 pratica.

Impressum dostupan na portalu:

VLADISLAV RIBNIKAR, osnivač
rez. kapetan, poginuo 1. septembra 1914.

DARKO RIBNIKAR, urednik
rez. kapetan, poginuo 31. avgusta 1914.

Dr SLOBODAN RIBNIKAR, urednik
rez. potpukovnik, umro 24. septembra 1924.

VLADISLAV SL. RIBNIKAR, direktor
nosilac Partizanske spomenice 1941.
umro 1. decembra 1955.

____________________________________________

Osnivač i izdavač:

Copyright © POLITIKA NOVINE I MAGAZINI d.o.o. All Rights Reserved
Trg Politika 1, 11000 Beograd



POSLOVODSTVO:

Direktor: Mira Glišić - Simić

Finansije: Gordana Klanšček
Prodaja oglasa: Miloš Golijanin

Prodaja novina: Suzana Savković - Stupar

Produkcija: Zoran Kostić 
Administrativni poslovi: Ana Živković 

Komercijala: Vera Pantović (vera.pantovic@politika.rs)
Štamparija: v.d. Kristijan Josipović (stamparija@politika.rs)



UREDNIŠTVO:

V.d. glavnog i odgovornog urednika: Žarko Rakić  (redakcija@politika.rs

Zamenik glavnog i odgovornog urednika: Petar Mićković  (redakcija@politika.rs

Desk: Marko Albunović (desk@politika.rs)

Svet: Dragan Vukotić (spoljna@politika.rs

Politička: Bojan Bilbija (politika@politika.rs)  

Vikend: Sandra Gucijan (vikend@politika.rs)

Veb: Miroljub Mijušković (miroljub.mijuskovic@politika.rs)

Ekonomija: Marijana Avakumović (ekonomska@politika.rs)

Društvo: Rajna Popović (drustvo@politika.rs)

Hronika: Dejana Ivanović (hronika@politika.rs)

Kultura: Batić Bačević (kultura@politika.rs)

Srbija: Goran Volf (dopisnicka@politika.rs)

Sport: Ratko Pavlović (sportska@politika.rs)

Beograd: Julijana Simić-Tenšić (beogradska@politika.rs)

Noćni: Marko Lakić (marko.lakic@politika.rs)

Pogledi: Branislav Radivojša (pogledi@politika.rs)

Feljton: Slobodan Kljakić (feljton@politika.rs)

Medicina: Danijela Davidov Kesar (medicina@politika.rs)

Treće doba: Marija Brakočević (trece.doba@politika.rs)

Tema nedelje: Ozren Milanović (ozren.milanovic@politika.rs)

Potrošač: Ivana Albunović, Jelica Antelj (potrosac@politika.rs)

Tehnički urednik: Žarko Marić (zarko.maric@politika.rs)

Među nama: Mirjana Milovanović (medjunama@politika.rs)

TV redakcija: Meri Bilić (tv.revija@politika.rs)

Magazin: Olivera Popović (magazin@politika.rs)

Kulturni dodatak: Marija Đorđević (marija.djordjevic@politika.rs)

Dečja strana: Dejana Ivanović (decja@politika.rs)

Novinska dokumentacija: Goran Knežević (novinskadokumentacija@politika.rs)

Veb redakcija Politike: Miroljub Mijušković, urednik, Sanja Stijović Mićković, zamenik urednika (web2@politika.rs), Milan Galović, Branislav Ivanović, Aleksandar Todorović, Nikola Trklja, Ankica Marinković, Andrijana Cvetićanin

Analize

Ocjene
  • Lažna vijest 1
  • Pristrasno izvještavanje 1
  • Prenošenje lažnih vijesti 4
  • Dezinformacija 1
Raskrikavanje.rs Istinomjer.ba cdtmn.org